Audyt Zasobów


Analiza wykorzystania zasobów ludzkich i rzeczowych oraz relacji Klienta z innymi organizacjami

Po internecie krąży od dawna obrazek: słoń, lew, żyrafa, małpa i hipopotam stoją w rzędzie. Zwierzęta są postawione przed tym samym zadaniem – wejść na drzewo. Podpis pod rysunkiem brzmi „równe szanse”. W Pracowni Synergii wiemy, że nie każdy potrafi wszystko. Dlatego dokładnie przyglądamy się pracownikom Klienta – patrzymy na ich charaktery i talenty, mocne i słabe strony. Badamy, w jakich zadaniach sprawdzają się najlepiej, a w których potrzebują pomocy.
Sprawdzamy także zasoby trwałe – utrzymywanie nieruchomości, eksploatacja pojazdów czy urządzeń biurowych często generuje dodatkowe koszty, z których nie wszyscy przedsiębiorcy w pełni zdają sobie sprawę. Weryfikujemy efektywność wykorzystania zasobów i optymalizujemy wydatki w tym zakresie. Wiedza o ludziach i rzeczach, poddana dokładnej analizie, pozwala nam na optymalne zaplanowanie pracy i uzyskanie jak najlepszej efektywności w wykonywaniu zadań. Dzięki temu firma Klienta może zwiększyć obroty i mamy pewność, że w przyszłości będzie się dalej rozwijać.
Nie pomijamy także relacji Klienta z innymi podmiotami. Liczba Dunbara wynosi 150 – z tyloma osobami każdy z nas jest w stanie utrzymywać kontakt. Wiesz, czym się zajmują?
W przypadku przedsiębiorców wiedza na temat ludzi i organizacji, z którymi na co dzień ma styczność, jest niezwykle przydatna. Z tego powodu analizujemy kontakty naszego Klienta, sprawdzając, czy w kręgu jego znajomych możemy znaleźć pomocną dłoń. Umiejętność budowania relacji w biznesie jest niezwykle istotna. W Pracowni Synergii wiemy o tym bardzo dobrze.

Kontakt

Joanna
+48 606 555 769
tomasz
+48 501 346 632
adam
+48 662 105 140