Obsługa Fotograficzna


Fotografia reklamowa, portretowa, dokumentacja wydarzeń

Człowiek o wiele łatwiej zapamiętuje obrazy niż tekst, a wrzucanie zdjęć do sieci stało się globalnym trendem. W Pracowni Synergii dbamy o wysoką jakość fotografii. Dzięki temu nasi Klienci mogą nie tylko odpowiednio eksponować swoje produkty, ale także się zaprezentować i zrobić dobre pierwsze wrażenie, a ich potencjalni odbiorcy z pewnością chętniej spotkają się z osobami, które już wcześniej widzieli, choćby na zdjęciu (bo jak każdy wie, człowiek „lubi piosenki, które już kiedyś słyszał”).
Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest dziś reklama. Profesjonalna fotografia sprawia, że jej tworzenie jest łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać. Prowadzimy zarówno obsługę fotograficzną wydarzeń organizowanych przez naszych Klientów, jak i wykonujemy zdjęcia studyjne. Gwarantujemy, że zdjęcia – pracowników firmy na stronę lub wizytówki, fotografie produktów czy niestandardowe sesje – są realizowane na najwyższym poziomie. Zdjęcia stanowią nieodłączną część budowania wizerunku marki w przestrzeni rynku, dlatego nasza pomoc w tym zakresie to coś więcej, niż tylko wizyta u fotografa. Podpowiadamy, jakie fotografie będą najlepsze w zależności od zapotrzebowania oraz charakteru organizacji.
Pomagamy wykorzystać zdjęcia w prowadzonych kampaniach, na stronach internetowych oraz w materiałach drukowanych. Nasze holistyczne podejście w tym zakresie pozwala na osiągnięcie korzyści płynących z wykorzystania fotografii w brandingu i marketingu.

Kontakt

Joanna
+48 606 555 769
TOMASZ
+48 501 346 632
ADAM
+48 662 105 140