O nas

O Pracowni 

NASZA WIZJA
Wierzymy, że przedsiębiorcy o wielkich aspiracjach budują świat.
Chcemy budować go razem z nimi, sprawiając, że firmy będące w ich rękach staną się bogate i silne.
Wiemy, że w grupie można osiągnąć więcej niż pojedynczo. Dlatego promujemy działania, które sprawiają, że nasi klienci zamiast ze sobą konkurować, dopełniają swoje niedoskonałości i wspólnie zdobywają nowe rynki oraz inwestorów.
Słowem - wykorzystując swoje atuty stają się coraz większymi graczami.
Chcemy być oczywistym partnerem dla tych, którzy mając wysokie aspiracje nie boją się wyzwań i wiedzą dokąd zmierzają.
NASZA MISJA
Jako zaufani doradcy naszych klientów, od których wymaga się dyskrecji i szczerości jesteśmy dla siebie partnerami i tylko na takich zasadach współpracujemy.
Stawiamy na wartości, które niezależnie od światopoglądu są zawsze aktualne - uczciwość, profesjonalizm i odpowiedzialność.
Jesteśmy skuteczni. Dlatego tak wykorzystujemy nasze talenty, doświadczenie, wiedzę oraz szeroki network, aby nasi klienci osiągali zamierzone efekty jak najszybciej i jak najmniejszym wysiłkiem.

Rozumiemy przedsiębiorców, ponieważ sami nimi jesteśmy.
Mamy szerokie spojrzenie biznesowe, pozwalające nam widzieć cały obraz a nie jedynie wąski wycinek rzeczywistości.

Stosując sprawdzone globalnie metodyki m.in. teorię ograniczeń oraz lean management wspomagamy naszych klientów na poziomie strategicznym, dając przy tym wytyczne operacyjne i nadzorując ich sprawną realizację.

Rozumiemy wyzwania stojące przed przedsiębiorcą na każdym etapie jego rozwoju.

Lubimy doprowadzać sprawy do końca. Nawet jeśli nie jest to łatwe.
Po prostu dotrzymujemy słowa i bierzemy za nie odpowiedzialność.
Jesteśmy świetnymi słuchaczami i cierpliwie tłumaczymy nasz punkt widzenia. Informujemy na bieżąco – Klient zawsze wie jaki jest w danym momencie status jego projektu, akceptuje ewentualne zmiany budżetu i terminów. Angażujemy się w projekt na 100% i tego samego oczekujemy od Klienta. Nie pracujemy z ludźmi, którzy nie szanują naszego czasu i bez uzasadnionej przyczyny zwlekają z płatnościami. Szanujemy prywatność i poufność informacji. Wrażliwe dane Klienta (hasła, dostępy, tajemnice handlowe) są u nas bezpieczne.

Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej.

Henry Ford

ZARZĄD Pracowni 

Tomasz Ciosek - współzałożyciel Pracowni Synergii
Tomasz Ciosek

Praktyk twardo stąpający po ziemi. Dopilnuje założeń oraz budżetu Twojej kampanii, a gdy za bardzo odpłyniesz skutecznie sprowadzi Cię na ziemię. Ukończył studia na Wydziale Elektroniki oraz Architektury Politechniki Warszawskiej.
Maciej Gnyszka - współzałożyciel Pracowni Synergii
Maciej Gnyszka

Wizjoner, który głowę nosi w chmurach, ale stopy – podobnie jak reszta ekipy – stawia na ziemi. Logotyp Pracowni przyśnił mu się pewnej nocy. Skończył Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej i Socjologię na Kolegium Międzywydziałowych.
Wojciech Suda - wspólnik Pracowni Synergii
Wojciech Suda

Wspiera organizacje w budowaniu kultury ciągłego doskonalenia, wykorzystując m.in.metodykę lean management i filozofię kaizen. Doświadczenie zdobywał w obszarach opracowywania i wdrażania strategii, tworzenia i modyfikowania struktur organizacyjnych, mapowania i optymalizacji procesów biznesowych, audytów efektywnościowych, zarządzania zmianą oraz benchmarkingu. Pracował m.in. dla: Asseco, Cemex, FM Logistic, Generali, Hertz, Ikea, Medicover, Nowy Styl Group, PZU, Sanofi.
Chcesz dołączyć do zespołu?
Wyślij nam swoje CV!

REFERENCJE