O nas

O Pracowni 

Pracownia Synergii, to prawdopodobnie jedyna polska agencja 360. Nasza misja polega na pomocy w pokonywaniu wyzwań biznesowych Partnerów. Wspomagamy ich na wielu polach, tak różnych, jak różne są owe wyzwania.
Mamy dwa główne aktywa. Pierwszym są nasi ludzie i ich bardzo szerokie kompetencje. Często jednak działamy na nieznanych terenach. Korzystamy wtedy z naszego drugiego aktywa, jakim jest jeszcze szersza sieć kontaktów. Szukamy przedsięwzięć, w których mamy możliwość wykorzystać nasze oba aktywa jednocześnie.
 Dlatego coraz częściej konkurujemy np. z firmami lobbingowymi, concierge i agencjami PR. Mamy jednak nad nimi tę przewagę, że między kierunkami swoich działań możemy osiągnąć synergię, której nieustannie poszukujemy. Konkurenci o tym zjawisku tylko mówią, my je tworzymy.
NASZA WIZJA
Wierzymy w to, że przedsiębiorcy to bohaterowie, którzy prąc do przodu mimo przeciwnościom chcą swoimi działaniami zmieniać świat. Marzymy o tym, aby mogli oni efektywnie wypełniać swoje powołanie bez przeszkód i rozproszeń skupiając się tylko na tym, co jest dla ich biznesu najważniejsze. Cenimy sobie takie wartości jak rodzina, uczciwość i inne wielkie wartości chrześcijańskiej Europy a szczególnie cenimy pracę z tymi, którzy również te wartości wyznają.
NASZA MISJA
Dlatego uwielbiamy naszych Klientów i ich firmy i właśnie dla nich działamy na pograniczu wielu dziedzin. Dzięki naszym rozległym kompetencjom i kontaktom tworzymy unikalne rozwiązania – synergie, które sprawiają, że dwa i dwa daje pięć. Chcemy być najlepsi, aby oprócz dostarczenia naszym Klientom unikalnego know – how odkrywać dla nich połączenia tam, gdzie ich na pierwszy rzut oka nie widać. W efekcie Klienci znajdują u nas wszystko to, co najważniejsze dla rozwoju ich biznesu a nie zawężone rozwiązanie, które odpowiada tylko nam.
NASZE ZASADY
Lubimy naszą pracę i czerpiemy z niej ogromną satysfakcję, ponieważ każdy dzień i każdy Klient niesie ze sobą niepowtarzalne i ciekawe wyzwanie. Nie unikamy kontaktu – na każdy mail lub telefon odpowiadamy w czasie nie dłuższym niż w 60 minut. Nie boimy się odmówić Klientowi jeśli uważamy, że nasze usługi nie są mu potrzebne. Dążymy do optymalizacji – staramy się osiągnąć cel Klienta możliwie szybko i jak najtaniej. Razem z Klientem pochylamy się nad wyzwaniem, które go do nas sprowadza.
Jesteśmy świetnymi słuchaczami i cierpliwie tłumaczymy nasz punkt widzenia. Informujemy na bieżąco – Klient zawsze wie jaki jest w danym momencie status jego projektu, akceptuje ewentualne zmiany budżetu i terminów. Angażujemy się w projekt na 100% i tego samego oczekujemy od Klienta. Nie pracujemy z ludźmi, którzy nie szanują naszego czasu i bez uzasadnionej przyczyny zwlekają z płatnościami. Szanujemy prywatność i poufność informacji. Wrażliwe dane Klienta (hasła, dostępy, tajemnice handlowe) są u nas bezpieczne.

Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej.

Henry Ford

Team Pracowni 

Każdy pracowniki Pracowni Synergii zawsze kompleksowo zajmuje się klientem, ale nie każdy może się odnaleźć w naszym zespole, dlatego nowi pracownicy są dokładnie wybierani - w końcu nie każdy może zostać nałogowym tropicielem synergii! Poniżej lista aktualnych tropicieli.
Maciej Gnyszka
Nałogowy Tropiciel Synergii
Wizjoner, który głowę nosi w chmurach, ale stopy – podobnie jak reszta ekipy – stawia na ziemi. Logotyp Pracowni przyśnił mu się pewnej nocy. Skończył Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej i Socjologię na Kolegium Międzywydziałowych.
Tomasz Ciosek
Nałogowy Tropiciel Synergii
Praktyk twardo stąpający po ziemi. Dopilnuje założeń oraz budżetu Twojej kampanii, a gdy za bardzo odpłyniesz skutecznie sprowadzi Cię na ziemię. Ukończył studia na Wydziale Elektroniki oraz Architektury Politechniki Warszawskiej.
Dominik Jabs
Nałogowy Tropiciel Synergii
Najspokojniejszy człowiek w całej ekipie. Przypilnuje terminu, przypomni o zadaniu, załatwi niezałatwialne. To z nim skontaktujesz się na początku. Od dawna związany z dziennikarstwem, pomaga docierać ludziom z pomysłami do mediów.
Joanna Świerkula
Nałogowa Tropiciel Synergii
Jedyna kobieta (jak na razie) w naszym zespole. Skończyła studia dziennikarskie i teologiczne na Uniwersytecie Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Synergią, efektywnością i zarządzaniem czasem interesuje się już od dawna.
Maciej Rewucki
Nałogowy Tropiciel Synergii
Romantyk z bujną wyobraźnią, ale mniej bujną czupryną. Dowiesz się od niego m.in. dlaczego ChlopakiNiePlaca.pl, a lać Letniego Czesława najlepiej latem, a Zimnego Wiesława zimą. Ukończył studia dziennikarskie na WSD.
Adam Kordel 
Nałogowy Tropiciel Synergii
Quickly synthesize client-focused processes via standards compliant collaboration and idea-sharing. Competently utilize team driven experiences whereas client-based products. Dramatically whiteboard maintainable.
Chcesz dołączyć do zespołu?
Wyślij nam swoje CV!

REFERENCJE