With us 2+2=5!  Always!
Naszym polem działania jest biznes. Pomagamy Przedsiębiorcom w pokonywaniu ich wyzwań.
Cechuje nas szerokie spektrum usług: od zmiany wizerunku firmy do stworzenia strategii rozwoju firmy.
Przekuwamy kontakty w synergię – dla nas 2+2 daje 5. Zawsze!

PRACOWNIA SYNERGII
Najprościej mówiąc jest to konsjerż dla biznesu. Kojarzycie faceta z hotelu, który pomaga wam we wszystkim i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. To my. 
Naszym polem działania jest biznes. Pomagamy Przedsiębiorcom w pokonywaniu ich wyzwań. Cechuje nas szerokie spektrum usług: od zmiany wizerunku firmy do stworzenia strategii rozwoju firmy. 

Przekuwamy kontakty w synergię – dla nas 2+2 daje 5. Zawsze!

Rób swoje.
My zajmiemy się resztą.

Powiedz w czym możemy Ci pomóc.
Nasza Oferta
W Pracowni Synergii dbamy o pełny wizerunek naszych Klientów, tworząc dedykowane grafiki, które odgrywają dużą rolę w brandingu organizacji.
To nieodłączna część tworzenia wizerunku marki. Z tego powodu wszystkie oferowane przez nas rozwiązania są szyte na miarę i dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.
Dbamy o wysoką jakość fotografii. Dzięki temu nasi Klienci mogą nie tylko wyeksponować swoje produkty, ale także odpowiednio się zaprezentować i zrobić dobre pierwsze wrażenie.
Film stanowi przy tym łatwą w odbiorze, atrakcyjną formę promocji, dając twórcy dużo możliwości i różne środki wyrazu. Film może drastycznie zmienić postrzeganie firmy i przynieść sporą korzyść.
W Pracowni Synergii dbamy nie tylko o wygląd i treść, ale również o bezpieczeństwo i widoczność strony www Klienta, prowadząc pełną obsługę w zakresie pozycjonowania i optymalizacji. 
Nasi Klienci
Wszystkie nasze projekty realizujemy z najwyższą dbałością o szczegóły. Zaufały nam takie firmy jak: Sandler Training Polska, AMB Technic czy Akademia Biznesu Piotra Michalaka.
Zapisz się do naszego newslettera
Zapisz sie na nasz newsletter aby otrzymywać informacje o naszych najnowszych realizacjach i wpisach.
Najnowsze wpisy
blog
Blog is now empty.
Adres
Al. Niepodległości 245/17
02-009 Warszawa
ZADZWoń
+48 606 555 769
+48 605 22 33 22 
map
Please install plugin "WP Google Maps".